НАША ІСТОРІЯ
Датою народження кінотеатру вважається 1945 рік. Улюблений кінотеатр глядачів різного покоління розташований в центрі міста  Вінниці на площі Європейська за адресою: вул. Миколи Оводова, 47.

Сьогодні - це сучасний кінотеатр, модернізований, оснащений цифровим обладнанням з системою 3D!

Наш різноплановий репертуар пропонує для вінничан та гостей міста новинки світового та вітчизняного кіно. Для усіх кіноманів проводяться прем’єри фільмів, кінофестивалі, творчі зустрічі з режисерами, продюсерами, акторами. Родзинкою кінотеатру є проведення різнопланових культурно-мистецьких проектів: «Новорічна феєрія», «Ніч кіно», «Кінодворик», «Мобільний кінотеатр», «Подорож у країну Мультляндію», «Великий світ у маленькому кінотеатрі».

Кінотеатр «Родина» змінився повністю, та незмінними залишаються відчуття родинності та сімейного затишку, приємна та душевна атмосфера.

Унікальність нашого кінотеатру полягає в тому, що зберігши свій статус комунального, кінотеатр надає конкурентні послуги високої якості за найнижчою у місті ціною!
Кінотеатр «Родина» за результатами діяльності 2019 року включено до Реєстру кращих постачальників товарів та послуг в Україні та представлено до участі у національній програмі «Вибір споживача 2019».

Такий реєстр щорічно складається Всеукраїнським галузево-аналітичним центром на підставі аналітичних даних для визначення та відзнаки кращих підприємств галузі, що надають якісні та надійні послуги, відзнаки та розвитку підприємств соціально важливого і стратегічного значення.
Кінотеатр «Родина» увійшов до числа надійних та пріоритетних компаній серед підприємств галузі, або підприємств соціально важливого значення.    

Відмітка про рекомендацію опублікована на відкритому порталі з правом використання: ukr-centr.com.ua
Відвідайте наш кінотеатр та отримайте масу незабутніх і реалістичних вражень від перегляду фільмів.

Кінотеатр «Родина» співпрацює з дошкільними, загальноосвітніми та вищими навчальними закладами. Особливе місце займають заходи з дітьми-інвалідами, дітьми з малозабезпечених сімей, сиротами, напівсиротами, дітьми, позбавленими батьківського виховання, дітьми з родин, переселених з тимчасово окупованих територій.

Основною метою діяльності кінотеатру є систематична робота з організації кіно-, відео-обслуговування; організація інших культурно-дозвільних заходів, які сприяють загальнодержавній програмі, задоволення культурних запитів населення, відродження і розвитку українського національного кіно, робота з громадськими організаціями, освітніми закладами, які здійснюють виховну роботу з підростаючим поколінням.
НАША ФОТОГАЛЕРЕЯ
АДРЕСА
КОНТАКТИ
дитячі

дорослі
на фільми у 3D форматі
ВАРТІСТЬ КВИТКІВ
21050, м. Вінниця,
вул. Миколи Оводова, 47
60 грн (на 10:00, 12:00, 14:00)
100 грн
100 грн
(068)670-40-69
(0432)67-04-53
(0432)67-07-24
(0432)61-16-76

rodinavn@ukr.net
мобільний
каса
бухгалтерія
директор

e-mail: